cover

Dlažby a obklady

RAKO

Spoločnosť LASSELSBERGER s.r.o. je najväčším výrobcom keramických obkladov a dlažieb v ČR a zároveň patrí k najväčším európskym výrobcom obkladových materiálov. Komplexnú ponuku bytovej keramiky prezentuje pod značkou RAKO HOME, systémové riešenia komerčných alebo vysoko namáhaných nekomerčných objektov zaisťuje svojimi výrobkami pod značkou RAKO OBJECT.

Výroba keramiky RAKO začala v Rakovníku v roku 1883. Výrobný sortiment sa postupne rozširoval od žiaruvzdorných tehál a neglazovaných dlaždíc až po glazované, rôzne zdobené dlaždice, pórovité obkladačky, mozaiku, kachľové pece a špeciálne reliéfne obklady budov a fasád.

Značka RAKO HOME reprezentuje ucelené série obkladačiek a dlaždíc vrátane bohatého sortimentu dekoračných doplnkov pre kúpeľne, kuchyne a podlahy bytových interiérov. Z hľadiska životného štýlu, je orientovaná na konečných užívateľov s vysokými nárokmi na dizajn a úžitkovú hodnotu ponúkaných materiálov.

Pre systémové riešenia objektov, vyrába spoločnosť LASSELSBERGER keramické obklady pod značkou RAKO OBJECT. Jedná sa o vzájomne sa doplňujúce systémy obkladačiek a dlaždíc určených hlavne pre projektové a investičné účely. Hlavný dôraz je pri výrobkoch týchto značiek kladený na variabilitu, funkčnosť, vynikajúce vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu

Keramické obklady pre: 

  • Kúpeľne
  • Kuchyne
  • Podlahy
  • Exteriér
  • Technické miestnosti
  • Bazény

 

PANARIA

Už viac ako 35 rokov jeden z najväčších a najvýznamnejších výrobcov obkladov a dlažieb pre interiér i exteriér v Taliansku. Od roku 2004 člen PANARIAGROUP, popredného svetového výrobcu keramických podláh a stien. Skupina predstavuje 8 popredných luxusných značiek na trhu, s viac ako 1700 zamestnancami v šiestich výrobných závodoch v Taliansku, Portugalsku a USA. Spoločnosť, zameraná hlavne na IN-ovácie, čo jej dopomohlo postaviť sa do čela významných talianskych producentov obkladov a dlažieb. Jedna z mála značiek, ktorá ponúka dlažby o hrúbke 3 mm a o rozmeroch až do 3m dl´žky.

 

NOVABELL

NovaBell - značka, neoddeliteľne spojená s rodinou zakladateľa Silvia Belley, ktorá patrí medzi 50 najvýznamnejších výrobcov obkladov a dlažieb v Taliansku. Založená v roku 1988. Dnes je príkladom pevnej a dynamickej firmy, ktorá vie rýchlo reagovať na meniace sa trendy a technológie. Známa šetrným prístupom k prírode, keď používa 40% recyklovaných materiálov. Vďaka systematickej kontrole vo všetkých fázach výrobného procesu, sú jej výrobky v súlade s medzinárodnými normami kvality.

OPOCZNO

Značka OPOCZNO tvorí a inšpiruje jedinečné a nadčasové kolekcie už viac než 125 rokov. Už celé generácie pracujeme na spokojnosti našich zákazníkov. Talentovaní a a iniciatívni dizajnéri ako aj projektanti realizujú pomocou najmodernejšej technológie spoločne s profesionálmi z oblasti predaja a marketingu misiu značky OPOCZNO - tvorbu trendov a pomoc s využívaním nápadov na pri tvorbe pekných interiérov.

Našou odpoveďou na súčasnú módu je smelý dizajn s jeho bohatým farbami v nových kolekciách. Predĺžený tvar, odvážny dizajn a predovšetkým kolekcie rektifikovaných obkladačiek a dlaždíc sú ďalším dôležitým prelomom v dizajne značky OPOCZNO. Rozvoj a neustále zlepšovanie našich produktov umožňujú tri moderné výrobné závody: Mazovsko, Prímorie a Sliezsko, ale taktiež profesionáli, ktorí sa svojou každodennou prácou pričiňujú k dosahovaniu mnohých úspechov. OPOCZNO predstavuje dnes najsilnejšiu značku na trhu keramických obkladačiek. Svedčí o tom aj jej spoznávanie - až 92%. To je výsledkom nielen bohatej tradície, ale najmä vizitkou popularity našich výrobkov medzi zákazníkmi, ktorí sú v našej hierarchii na prvom mieste. Sme a tvoríme pre tých, ktorí chcú, aby ich súkromný svet vyzeral lepšie.

CERAMICA PARADYZ

Označenie Paradyż je 22 miliónov štvorcových metrov keramických platní s hodnotou 600 miliónov PLN, ktoré boli predané v roku 2008. Skúsenosti viac ako 19 rokov vytvárania pekných výrobkov s neopakovateľnými vzormi a najvyššou kvalitou výroby. S účasťou poľského kapitálu a poľských špecialistov vznikajú výrobky, ktoré si získavajú uznanie v mnohých krajinách po celom svete. Dosiahnutý úspech je spojením vízie a odvážnych plánov, ktoré realizuje viac ako 1600 pracovníkov, zamestnaných v dvoch prevádzkach Skupiny Paradyž: Ceramika Paradyż Sp. z o.o. a Paradyż Sp. z o.o.

Dôslednosť pri vytváraní kvalitných produktov - ako pri výrobných procesoch, tak aj vzorov - to je naša cesta vytvorenia dobrej značky s rastúcou tržnou hodnotou. Kolekcie s označením Paradyża sú už roky oceňované najdôležitejšími uznaniami a cenami, okrem iného titulmi ?Perla Keramiky EU" a "Perla Keramiky Distribútorov", "Kúpeľňa roku", "Podlahy a steny roku", a tiež "Vavrín Konzumenta". V rokoch 2006-2007 Skupina Paradyž bola dvakrát ocenená "Veľkou Perlou Keramiky" a titulom "Kvalita roku".

V priebehu niekoľkých rokov sme vytvorili súvislý a rozpoznateľný štýl. Výrobky sa odlišujú novátorským vzorom, dôslednosťou vo vypracovaní detailov a širokou ponukou kompletných stenovo-podlahových riešení a ozdobných elementov. Umožňuje to prakticky neobmedzené možnosti aranžovania odlišných interiérov. Skupina Paradyž ako jediný výrobca v Poľsku a jeden z nemnohých v Európe ponúka klientom exkluzívne rektifikované kolekcie s rozmermi 97.7x32.5 cm.

Inšpirujú nás motívy, ktoré vytvára samotná príroda - v kresbe dreva, farbách kvetov či štruktúre kameňa je začarovaná krása, ktorú prenášame do nových vzorov. Inšpiruje nás ľudská fantázia jej neohraničenosť a odvážne sny. Spájame ich s vedeckými poznatkami a skúsenosťami známych poľských špecialistov, ktorým pomáhajú známe talianske projektantské kancelárie. Preto vzory platní Paradyž očarúva také množstvo klientov vo viac ako 30 krajinách.

Obklady a dlažba:

  • Kúpeľňová
  • Kuchynská
  • Salónová, Terasová
  • Keramická hmota

 

APE

PAMESA CERAMICA